Valorant Macro Rust Macro Pubg Macro
Loading

Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi

Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi

Avatr

All Mouse Macro Owner

Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi

ZMS Bilgi Sistemleri Bilişim ve İletişim Hiz. Ltd. Şti. tarafından www.valomacromarket.com web sitesinde satışı yapılan E-Pin, Dijital İçerik Kodu, Ürün ve Hizmetlere ait ön bilgilendirme ve satış sözleşmesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.


ALICI, satışa konu ürünlerin/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları, ödeme şekli, teslimat koşuları, söz konusu ürünler/hizmetler ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünleri/hizmetleri sipariş ettiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.


Satın almış olduğunuz ürün e-pin, dijital içerik kodu yada hizmet, mesafeli sözleşmeler yönetmeliği madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır.


Sitemizden alışveriş yapmak için öncelikle www.valomacromarket.com sitemize üye olmanız gerekmektedir.


Satın alınan ürün veya hizmetin kullanım koşulları, ürün özellikleri ve fiyatı ürün detay sayfasında belirtilmiş olup, ayrıca ön bilgilendirme formu ve satış sözleşmesinin onayı ile müşteri tarafından onaylanmış sayılacaktır.


Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda, 7 gün 24 saat web sitemizde bulunan iletişim formu üzerinden, [email protected] mail adresine mail göndererek 


SATICI BİLGİLERİ


Satıcı E-Posta Adresi: [email protected]


ALICI BİLGİLERİ


Alıcı İsim/Unvanı:

Alıcı’nın Açık Adresi:

Alıcı’nın Telefonu:

Alıcı E-Posta Adresi:


İşbu Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi kapsamında Alıcı’ya siparişinin detayları hakkında bilgilendirme yapılmakta olup, Alıcı’nın mal veya hizmetin elektronik olarak satın alınmasına ilişkin olarak Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince bu Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylaması gerekmektedir. Ayrıca Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, Alıcı’ya e-posta yoluyla gönderilmektedir.


SÖZLEŞME KONUSU MAL VEYA HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ VE FİYATI (KDV DAHİL)

Ürün(lerin) Adı :


Ürün Adeti :


KDV Dahil Toplam Tutar :


- Satın alınan ürün veya hizmetin kullanım koşulları, ürün özellikleri ve fiyatı ürün detay sayfasında belirtilmiş olup, ayrıca bu ön bilgilendirme formu ve satış sözleşmesinin onayı ile müşteri tarafından onaylanmış sayılacaktır.


- valomacromarket.com sitesi üzerinden ürünün sepete atılmasının ardından son işlem olarak ödemenin gerçekleştirilip, siparişin oluşturulmasıyla ürün satın alınmış olacaktır.


- Satın alınan ürünler birden fazla kez kullanılamayabilir. Bu tarz kullanım sınır ve süreleri, ürünlerin yapımcı ve üretici firmaları tarafından belirlenmektedir.


ÖDEME VE TESLİM ŞARTLARI

Satın alma tutarının tamamı ödeme kanallarından herhangi birine eksiksiz olarak ödenmesi gerekmektedir.


Satın alınan ürün elektronik ortamda anında ifa edilen bir üründür. Herhangi bir fiziksel teslimatı bulunmamaktadır. Satın alma işlemini gerçekleştirirken işbu ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesini okunması ve onaylanmasına müteakip, satın alma işlemini tamamlayarak, yapımcı ve üretici firma sisteminde kullanılmak üzere alınan ürün ve hizmeti ilgili alana girip aktive ederek, ürün ve hizmeti teslim ve satın almış olacaktır.


CAYMA HAKKI

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler (e-pin kodu, dijital içerik kodu, hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri) kapsamında, bu ürünler tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır.


UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İş bu Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı’nın yerleşim yerindeki ürünü satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

YORUMLAR

    Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için BANA TIKLA

Diğer Rastgele Yazılar

Valorant Macro , Rust Macro , Pubg Macro